Ako vybrať strešnú krytinu?

Pokiaľ ide o peniaze a navyše investované do vašej vlastnej strechy nad hlavou, je dobré niekoľkokrát si dobre premyslieť, akú strechu si zvoliť.
Je nepopierateľné, že plechová strecha je najlepšia. Na výber máte niekoľko druhov kvalitných a odolných striech, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

FOTOVOLTAICKÁ KRYTINA ARTROOF

V stavebníctve sa už istý čas využívajú fotovoltaické prvky na priamu premenu slnečnej energie na energiu elektrickú. S obľubou sa umiestňujú na strechy a fasády, pretože nezaberajú miesto v teréne. Dodávajú sa vo formáte fotovoltaických panelov, montovaných v rámoch na šikmých a plochých strechách.

Falcovaná strecha

STREŠNÁ KRYTINA SCHLEBACH

Už rokmi overené a stále módne falcované strešné krytiny sú spoľahlivým trvácnym riešením, ktorým dosiahnete kvalitnú bezúdržbovú strechu na dlhé roky. Plechová strešná krytina SCHLEBACH ponúka klasický vzhľad a dlhú životnosť. Vhodná aj pre strechy s nízkym sklonom. Záruka 30 rokov!

Škridlová plechová strecha

STREŠNÁ KRYTINA DACHSTEIN

Pekný vizuál škridlovej strechy s odolnosťou a dlhou životnosťou, akú ponúka jedine plechová strecha. Samonosná strešná kovová škridlová krytina DACHSTEIN sa vyrába lisovaním za studena. Je vhodná tak pre novostavby, ako aj pri rekonštrukcii strešných plášťov.

Samonosná plechová strecha

STREŠNÁ KRYTINA
STUBAI

Plechová strecha STUBAI sa vyznačuje klasickým vzhľadom, ktorý vyzerá dobre na väčšine budov. Pripomína klasickú strechu so stojatou drážkou, je na nerozoznanie od falcovanej krytiny. Jednou z predností je jednoduchá a ekonomicky výhodná montáž. Záruka 30 rokov!

Veľkoformátová strešná krytina

STREŠNÁ KRYTINA
SOFIA

Strešná krytina SOFIA je vyrábaná z kvalitného oceľového plechu s farebnou povrchovou úpravou.

Profilovo pripomína klasickú škridlu a spĺňa všetky požiadavky, či už technické alebo funkčné, ktoré sú kladené na strešnú krytinu. Modul škridly je 350, alebo 400mm, s prelisom 20mm, a vyznačuje sa nízkou hmotnosťou. Je vhodná na použitie pri novostavbách a rekonštrukciách starších objektov.

Pre bližšie informácie o ponúkanom sortimente získate priamo na prevádzke našej firmy, e-mailom alebo telefonicky.

Ušetrite vďaka technologickému pokroku

Strecha, ktorá vyrába elektrinu!

Fotovoltaická strešná krytina ARTROOF