Z našej ponuky tovarov a služieb, vyberáme nasledovné produkty. Pre bližšie informácie o ponúkanom sortimente získate priamo na prevádzke našej firmy, e-mailom alebo telefonicky.


STREŠNÁ KRYTINA SCHLEBACH

SCHLEBACH je falcovaná strešná krytina vhodná pre strechy s 3° sklonom. Ideálnym podkladom je celoplošné drevené debnenie. K podkladu sa pásy krytiny pripevňujú pevnými a posuvnými príponkami, ktoré nie sú viditeľné (tzv. skryté kotvenie). Jednotlivé pásy krytiny sa spájajú niekoľkými typmi spojov pre priečne i pozdĺžne napojenie.

STREŠNÁ KRYTINA DACHSTEIN

Samonosná strešná kovová škridlová krytina DACHSTEIN sa vyrába lisovaním za studena. Je určená pre novostavby alebo rekonštrukcie striech- strešných plášťov. Ako vstupný materiál na výrobu sa používa valcovaný plech r.š.1250mm s oceľovým jadrom, žiarovo pozinkovaný a povrchovo upravený organickým povlakom, hrúbka materiálu 0,50mm.

STREŠNÁ KRYTINA STUBAI

Klasický vzhľad a jednoduchá montáž predstavuje samonosná strešná plechová krytina STUBAI. Jednotlivé lamely zaklapnete vzájomne do seba bez potreby špeciálneho náradia alebo zvláštnych zručností. Pokládka je navyše časovo veľmi efektívna. Strešná krytina STUBAI je určený pre sklony od 5º.

FOTOVOLTAICKÁ KRYTINA ARTROOF

V stavebníctve sa už istý čas využívajú fotovoltaické prvky na priamu premenu slnečnej energie na energiu elektrickú. S obľubou sa umiestňujú na strechy a fasády, pretože nezaberajú miesto v teréne. Dodávajú sa vo formáte fotovoltaických panelov, montovaných v rámoch na šikmých a plochých strechách.