STREŠNÁ KRYTINA STUBAI


Klasický vzhľad a jednoduchá montáž predstavuje samonosná strešná plechová krytina STUBAI. Jednotlivé lamely zaklapnete vzájomne do seba bez potreby špeciálneho náradia alebo zvláštnych zručností. Pokládka je navyše časovo veľmi efektívna. Strešná krytina STUBAI je určený pre sklony od 5º. Vďaka modernej výrobe je možné vyrobiť prelis na lamelách, ktorý pásy krytiny spevní. Krytina pôsobí elegantne, nadčasovo, pripomína klasickú klampiarsku krytinu so stojatou drážkou. Vyberať môžete z niekoľkých klasických, ale aj nadštandardných farieb. Bez ohľadu na ráz budovy, na ktorú krytinu kladiete, získate kvalitnú, odolnú a hlavne bezúdržbovú strechu na mnoho nadchádzajúcich rokov.

Najvhodnejším materiálom pre výrobu strešnej krytiny STUBAI je LPL plech a pozinkovaný plech. Výroba strešnej krytiny spočíva v súvislých pásoch o šírke 272 mm-480 mm a dĺžke 800 mm-10 000 mm, hrúbke plechu 0,5 mm, 0,55 mm a 0,6 mm.

S krytinou STUBAI získate strechu, ktorá je vzhľadovo veľmi podobná klasickej a profesionálne pokladanej falcovanej krytine. Pre pokládku krytiny nepotrebujete špeciálne zručnosti ani odborné remeselné vzdelanie. K podkladu sa pásy krytiny STUBAI prichytávajú pomocou skrutiek s plochou hlavou v strede otvoru perforovanej drážky, ktoré sú skryté (tzv. skryté kotvenie). Ak sú na Vašej streche vikiere, okná, úžľabia a ďalšie prvky, ak ste zruční, môžete si krytinu STUBAI položiť aj v týchto častiach. Práca v okolí strešných prvkov je jednoduchá.

VÝHODY KRYTINY STUBAI

  • Nízka hmotnosť
  • Rýchla a jednoduchá montáž
  • Bezúdržbovosť
  • Vysoká odolnosť
  • Záruka až 30 rokov
  • Atraktívna a štýlová
  • Kompletný systém s príslušenstvom
  • Vhodná pre novostavby a rekonštrukcie

SÚBORY NA STIAHNUTIE

Vyhlásenie o parametroch

NÁKRES

Strešná krytina Stubai
Strešná krytina Stubai

TECHNICKÉ PARAMETRE

 Materiál   Titánzinok - VM ZINC, LPL plech,
Hliníkový plech, Meď 
 Hrúbka   0.50, 0.55, 0.60, 0.70mm
 Šírka   260 - 810mm
 Dĺžka   0.8 - 10m
 Sklon   od 3°
 Farba   Neobmedzená podľa RAL

FAREBNÁ KOMBINÁCIA RAL